Vanda Bazdan, PhD
Area Head 
Filozofija, Sociologija
vanda.bazdan@croatia.rit.edu 

  Faculty Profile

Marija Bečić, PhD
Microeconomics



Luka Boršić, PhD
Filozofija
luka.borsic@croatia.rit.edu 

  Faculty Profile

Nikolina Božinović, PhD
Area Head 
Njemački jezik, španjolski jezik
nikolina.bozinovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Francis Brassard, PhD
 Associate Dean - General Education & Dubrovnik Campus
Filozofija 


  Faculty Profile

Matea Butković, PhD
Literary and Cultural Studies



Rebecca Charry, MA
Engleski jezik 
rebecca.charry@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Ambroz Čivljak, PhD
Matematika 
ambroz.civljak@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Marlena Ćukteraš, PhD
Environmental Science



Zrinka Friganović Sain, MS 
Engleski jezik, talijanski jezik
zrinka.friganovic-sain@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Luka Grubišić, PhD
Mathematics




Ana Gudelj, MA
Engleski jezik, talijanski jezik 



Ana Havelka Meštrović, PhD
Psychology
ana.havelka-mestrovic@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Tea Jahić
French



Evelina Miščin, PhD
English



Jesus Alberto Cazares Montes, PhD
Matematika
jesus.montes@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Mura Palašek, PhD
Psychology



Jakob Patekar, MA
Area Head
English
jakob.patekar@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Ana Peković
Russian
ana.pekovic@croatia.rit.edu



Barbara Perić, MA
Talijanski jezik, španjolski jezik
barbara.peric@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Staša Puškarić, PhD
Osnove ekologije
stasa.puskaric@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Ana Maria Šimundić, MA
American Literature
anamaria.simundic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Kristijan Tabak, PhD
Area Head
Matematika
kristijan.tabak@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Daniel Bara, PhD
Information Systems and Technology



Tajana Barbić, PhD
Computer Based Analytics



Iva Čondić Jurkić, PhD
Financije 
iva.condic-jurkic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Irena Guszak Cerovečki, PhD
Associate Dean - Degree Programs & Zagreb Campus
Marketing



Scott Haines Coleman, JD, MSc
Cross Cultural Communication
scott.coleman@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Milivoj Marković, PhD
Area Head
Management
milivoj.markovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Jasminka Samardžija, PhD
Ekonomija 
jasminka.samardzija@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Peter Schmidt, PhD 
Računovodstvo
peter.schmidt@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Majda Tafra, PhD
Etika / Bussiness Communication



Branka Tokić
Operations Management



Vanja Vejzagić, PhD
Business/Management
vanja.vejzagic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Maja Vidović, PhD
Poslovanje, menadžment
maja.vidovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Leonardo Buzov Vulas
IHSM
Leonardo.buzov-vulas@croatia.rit.edu




Milena Kužnin, MS
Service Management
milena.kuznin@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Domagoj Nikolić, MS
Service Management
domagoj.nikolic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Sanela Omerčahić, MS
IHSM
sanela.omercahic@croatia.rit.edu




Kevin Walker, MBA 
Service Management
kevin.walker@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Marko Gulin, MS
IT/Web and Mobile Computing
marko.gulin@croatia.rit.edu



Edward Holden
IT/Web and Mobile Computing
Edward.holden@croatia.rit.edu




Kristina Marasović, PhD
Area Head
IT/Web and Mobile Computing
kristina.marasovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Branko Mihaljević, PhD
IT/Web and Mobile Computing
branko.mihaljevic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Aleksander Radovan, PhD
IT/Web and Mobile Computing
aleksander.radovan@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Mario Silić, PhD
IT/Web and Mobile Computing




Tomislav Šmuc, PhD
IT/Web and Mobile Computing



Domagoj Tolić, PhD
IT/Web and Mobile Computing
domagoj.tolic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Martin Žagar, PhD
IT/Web and Mobile Computing
martin.zagar@croatia.rit.edu


  Faculty Profile