Vanda Bazdan, PhD
Area Head, Predavač 
Filozofija, Sociologija
vanda.bazdan@croatia.rit.edu 

  Faculty Profile

Marija Bečić, PhD
Nastavnik
Microeconomics



Luka Boršić, PhD
Nastavnik
Filozofija
luka.borsic@croatia.rit.edu 

  Faculty Profile

Nikolina Božinović, PhD
Area Head, Viši predavač
Njemački jezik, španjolski jezik
nikolina.bozinovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Francis Brassard, PhD
 Associate Dean - General Education & Dubrovnik Campus
Filozofija 


  Faculty Profile

Rebecca Charry, MA
Viši predavač
Engleski jezik 
rebecca.charry@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Ambroz Čivljak, PhD
Viši predavač, Znanstveni suradnik
Matematika 
ambroz.civljak@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Marlena Ćukteraš, PhD
Nastavnik
Environmental Science


  Faculty Profile

Zrinka Friganović Sain, MS
Predavač
Engleski jezik, talijanski jezik
zrinka.friganovic-sain@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Ana Gudelj, MA
Nastavnik
Engleski jezik, talijanski jezik 



Ana Havelka Meštrović, PhD
Predavač, Znanstveni suradnik
Psychology
ana.havelka-mestrovic@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Tea Jahić
Nastavnik
French



Evelina Miščin, PhD
Profesor visoke škole
English



Jesus Alberto Cazares Montes, PhD
Nastavnik
Matematika
jesus.montes@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Jakob Patekar, MA
Area Head, Predavač

English
jakob.patekar@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Ana Peković
Nastavnik
Russian
ana.pekovic@croatia.rit.edu



Barbara Perić, MA
Predavač
Talijanski jezik, španjolski jezik
barbara.peric@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Staša Puškarić, PhD
Profesor visoke škoe u trajnom zvanju, Znanstveni suradnik
Osnove ekologije
stasa.puskaric@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Jasminka Samardžija, PhD
Profesor visoke škole, Znanstveni suradnik
Ekonomija 
jasminka.samardzija@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Ana Maria Šimundić, MA
Nastavnik
American Literature
anamaria.simundic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Kristijan Tabak, PhD
Area Head, Predavač

Matematika
kristijan.tabak@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Daniel Bara, PhD
Nastavnik
Information Systems and Technology



Tajana Barbić, PhD
Nastavnik, Znanstveni suradnik
Computer Based Analytics



Iva Čondić-Jurkić, PhD
Predavač, Znanstveni suradnik
Financije 
iva.condic-jurkic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Nikola Drašković, PhD
Viši predavač, Znanstveni suradnik
Marketing
nikola.draskovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Irena Guszak Cerovečki, PhD
Associate Dean - Degree Programs & Zagreb Campus
Marketing



Scott Haines Coleman, JD, MSc
Nastavnik
Cross Cultural Communication
scott.coleman@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Milivoj Marković, PhD
Area Head, Predavač, Znanstveni suradnik
Management
milivoj.markovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Peter Schmidt, PhD
Predavač
 
Računovodstvo
peter.schmidt@croatia.rit.edu


  Faculty Profile

Majda Tafra, PhD
Nastavnik, Znanstveni savjetnik
Etika / Bussiness Communication



Vanja Vejzagić, PhD
Predavač
Business/Management
vanja.vejzagic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Maja Vidović, PhD
Predavač, Znanstveni suradnik
Poslovanje, menadžment
maja.vidovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Besim Agušaj, PhD
Area Head, Viši predavač

besim.agusaj@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Leonardo Buzov Vulas
Nastavnik
Service Management
Leonardo.buzov-vulas@croatia.rit.edu




Milena Kužnin, MS
Predavač
Service Management
milena.kuznin@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Domagoj Nikolić, MS
Nastavnik
Service Management
domagoj.nikolic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Josipa Pasković
Nastavnik
Service Management
josipa.paskovic@croatia.rit.edu


Kevin Walker, MBA 
Service Management
kevin.walker@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Daniel Hofman, PhD
Nastavnik, Znanstveni suradnik
IT/Web and Mobile Computing
daniel.hofman@croatia.rit.edu


Josip Knezović, PhD
Nastavnik, Viši znanstveni suradnik
IT/Web and Mobile Computing
josip.knezovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Kristina Marasović, PhD
Area Head, Profesor visoke škole, Znanstveni suradnik

IT/Web and Mobile Computing
kristina.marasovic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Branko Mihaljević, PhD
Viši predavač
IT/Web and Mobile Computing
branko.mihaljevic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Aleksander Radovan, MS
Nastavnik
IT/Web and Mobile Computing
aleksander.radovan@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Andrej Šarić
Nastavnik
IT/Web and Mobile Computing 
andrej.saric@croatia.rit.edu


Mario Silić, PhD
Nastavnik
IT/Web and Mobile Computing




Domagoj Tolić, PhD
Predavač
IT/Web and Mobile Computing
domagoj.tolic@croatia.rit.edu

  Faculty Profile

Martin Žagar, PhD
Predavač, Viši znanstveni suradnik
IT/Web and Mobile Computing
martin.zagar@croatia.rit.edu


  Faculty Profile